Čokolády

Připravujeme farmářské čokolády.  Prozradíme Vám, na co se můžete těšit 😆

Co nás to  vůbec napadlo?

Máme rádi čokoládu! Máme rádi dobrou čokoládu! Projedli jsme se od supermarketových čokolád až k plantážním čokoládám-  jako  spousta  jiných  čokoládových  milovníků. Možností je nepřeberně.

Čokoláda je takový dobrý parťák,   vejde se do batůžku,  do kabelky , do kapsy, poslouží jako drobná pozornost. A u nás se  trošku víc zabydlela.

Věděli jsme, že nechceme jen „roztavit pecky“ a nalít je do formiček a zabalit. To umí leckdo.  Nechtěli jsme ani dělat čokoládu „od bobu“- jsou zde  jiní, kteří  na  tomto postavili svůj plán a dělají to dobře.

Chtěli  jsme  vlastní, nezaměnitelnou čokoládu, která  na  první pohled ukáže, odkud  pochází. Která se bude odlišovat v dobrém slova smyslu od  běžných čokolád. Odlišit se, to je velká výzva.  Nabízíme vám farmářskou čokoládu. Naše přidaná hodnota je v  náplni.

Náplni, která vás bude bavit. Náplni, která se vám bude líbit. Náplni, na které si pochutnáte. Náplni,  kterou přednostně vyrábíme z místních produktů.

Farmářská čokoláda

Co vám nabídneme? Slušný standart za cenu, kterou si můžete dovolit. Pamlsek, který si můžete bez výčitek o nezdravém stravování dopřát.

Plněné čokolády:

Pod vrstvou bílé, mléčné či hořké  čokolády v extra kvalitě- používáme ty nejkvalitnější  jemné čokolády  – se skrývá ovocná náplň, náplň z karamelu  či  z oříšků a semen.

Pokud  je to možné,  použijeme do náplně  vlastní  ovoce, uzrálé  v našem sadu , nezasažené chemickými postřiky, nehnojené umělými hnojivy,  nebo  sbírané v okolí Borovan.  Tak, jak bude  přicházet do plodnosti  náš  ovocný sad, bude našeho ovoce přibývat. Nyní  vám nabídneme  náplně z  vlastních  jahod, malin,  z borůvek sbíraných  v okolí Borovan, ze  smrkového želé z výhonků stromů  získaných v  lesích  okolo Borovan, z  dýňových semínek z dýní pěstovaných u nás  v Borovanech a Ostrolovském Újezdě.

V náplních najdete ovoce sušené, pasterizované či lyofilizované.

Karamel  použitý  v náplni našich čokolád je vyroben  pouze  z  ovčího mléka,  od ovcí z našeho stáda.

Oříškové náplně nedochucujeme cukrem, ale medem a přidáváme  kakaové máslo.

 

Co v našich čokoládách nenajdete?

Žádná umělá barviva.  Žádné umělé zvýrazňovače chuti. Žádná umělá aromata. Žádné přidané  tuky v čokoládě.

 

Na stránce se pracuje.  Nahlédněte  za pár dní. Děkujeme . Vaše Mlsná ovečka

 


Stránky vytvořil Petr Rubáš © Copyright 2013-2017 , Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu autora zakázáno.