Ceník

Nabízíme Vám ke koupi kvalitní zemědělské produkty Mlsná ovečka i v malém množství. Jistě oceníte, že v našem chovu  nepoužíváme žádná škodlivá chemická hnojiva ani příkrmy. Kvalitu ovčího mléka můžeme zaručit,  my o  svá zvířata pečujeme s láskou, stádo je pod pravidelnou veterinární kontrolou a mléko je pravidelně  dáváno na rozbor.  Naše výrobky jsou testovány dle  pokynů SVS. Vyrábíme z pasterizovaného mléka.

Naše výrobky jsou  čím dál oblíbenější , přidejte se k našim spokojeným zákazníkům i Vy. Pokud máte specifické požadavky, žádný problém. Vše je otázkou domluvy, pokud projevíte jakékoli přání, my se Vám pokusíme vyhovět. Snažíme se vyjít vstříc požadavkům zákazníka a věříme, že od nás bude vždy odcházet spokojen.Vyrábíme od  dubna do září. Po zbytek roku jsou naše ovečky březí nebo mají u sebe jehňata- pro nás žádné mléko nezbývá- a cizí mléko nenakupujeme. Čerstvé výrobky jsou dostupné v květnu, červnu, červenci, srpnu a  někdy ještě v září, sýry zrající pod voskem nebo pod lakem nabízíme i po sezoně- až do vyprodání zásob.

Pokud chcete koupit větší množství najednou, prosíme o objednávku dopředu- sýry Vám  zde připravíme a rezervujeme.

Objednávat můžete telefonicky,  SMS kou , e-mailem nebo prostě jen přijďte, když  navštívíte Borovany…. nedivte se, že v Újezdské ulici nenajdete  klasické hospodářské stavení- bydlíme, vyrábíme a prodáváme  v rodinném domku ve vilové čtvrti Borovan. Podívat se na pasoucí se ovečky můžete pár minut   cesty od nás,  za železničním přejezdem směrem na Ostrolovský Újezd ( a také po turistické značené cestě k Žižkovu rodišti v Trocnově).

Prodáváme maloodběratelům- konečným spotřebitelům a nabízíme své výrobky i restauracím, penzionům,  farmářským prodejnám. Ceny našich výrobků jsou bez dopravy.  Nejsme plátci DPH.  .

Sýry nezasíláme poštou ani kurýrem, nejsme schopni zaručit, že budou po cestě  k Vám skladovány ve vhodných teplotních podmínkách.

Omlouváme se, ale letos nebudeme vyrábět sýry ani zmrzlinu

Rodinná firma má své nesporné výhody, ale bohužel také své  limity. Náš syn, který se letos oženil a odstěhoval, nám  chybí. Zastal  zde  velký kus práce a my jej nemáme kým nahradit. Navíc já, Petr Rubáš, od loňského roku pracuji jako vedoucí  faremní mlékárny ve společnosti Bemagro. Dělám , co mi přináší radost, vyrábíme sýry, jogurty a další výrobky z bio mléka ,  zaměstnavatel mi umožňuje  realizaci, mám k dispozici  vybavení a  prostory,  které v naší minimlékárně prostě nebyly,  zodpovídám za malý kolektiv spolupracovníků. Jenže den má pořád jen 24 hodin a na vlastní výrobu mi už nezbývá čas.

Proto jsme se  jako rodina rozhodli , prozatím na rok, přerušit  vlastní výrobu sýrů a zmrzliny. Zachováme  chov ovcí východofríských a budeme i nadále pěstovat ovoce v našem biosadu.

Děkujeme vám za přízeň

vaše Mlsná ovečka

 

 

Ceník výrobků  Mlsná ovečka  pro rok 2017

Výrobce: Petr Rubáš, Újezdská 636, 37312 Borovany, IČO:62504819, t. 604516378, 602113441, e-mail: info@mlsnaovecka.cz

 

Sýry, tvaroh a jogurt

Čerstvé sýry

Čerstvý ovčí sýr (90-100 g kousek)   30 Kč

Ovčí sýr pastovaný (150 g kelímek)  45 Kč

Jogurtový ovčí sýr   (150 g kelímek ) 45 Kč

Kuličky z ovčího sýra v oleji ( podíl sýra 180g ve sklenici)  85 Kč

Jogurt

Jogurt z ovčího mléka (300 g kelímek) 35 Kč

Jogurt z ovčího mléka  s jahodami (300g kelímek) 35 Kč

 

Sýry  zrající

Sýr zrající pod voskem (typ gouda)- malý  38 Kč/100g – obvykle 450-500g kus

Sýr zrající pod voskem (typ gouda)- střední 38 Kč / 100g- obvykle 1200-1300 g kus

Sýr zrající pod voskem (typ gouda) krájený ve vakuovém obalu   38Kč/100g obvykle 200-250g kus

Sýr zrající pod voskem (typ čedar)- malý 40 Kč/100g- obvykle 450-500 g kus

Sýr zrající pod voskem (typ čedar) – střední 40 Kč/100g- obvykle 1200-1300g kus

Sýr zrající pod voskem (typ čedar) krájený ve vakuovém obalu  40 Kč/100g obvykle 200-250g kus

Sýr pařený halloumi  ve vakuovém obalu  35 Kč/100g obvykle 200-300g kus

 

 

Zmrzlina

Zmrzlina z ovčího mléka – kopeček 1/24 lt   25 Kč

Zmrzlina  z ovčího mléka v rodinném balení – kelímek 2l     400 Kč pouze na objednávku předem

Zmrzlina z ovčího mléka v gastro balení 5l   750 Kč

 

 

Ceník platný od 14.5.2017 do vydání nového ceníku. Ceny jsou pro koncového zákazníka  při odběru z prodejny v Borovanech, bez dopravy a neobsahují DPH- nejsme plátci DPH.

Pro  penziony, restaurace a  prodejny zašleme ceník na vyžádání.

Objednávkový formulář

 

Ověření

 


Zvětšit mapu


Stránky vytvořil Petr Rubáš © Copyright 2013-2017 , Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu autora zakázáno.